Jedinečná vícedenní akce pouze pro ženy. Během kempu projdete

komplexním výcvikem od základů až po sportovní jízdu.

 

Výklad bude specificky upraven pro vás a vaše chápání.

Cílem není si něco vyslechnout, ale pochopit a posunout své dovednosti dál.

 

Jízda na motorce může být mnohem bezpečnější,

pokud správně ovládáte svůj motocykl a techniku jízdy.

 

Pojďte s námi posunout váš požitek z jízdy.

20.září - 24.září 2020

MÍSTO KONÁNÍ MOTOKEMPU

Dlouho jsme pro vás hledali to správné místo, kde se budete cítit dobře. Hlavní části programu se budou odehrávat v okolí Sychrova a Železného Brodu. Jsme všichni z okolí a dobře víme, kde si s námi skvěle zajezdíte.

 

Čekají vás jedny z nejlepších silnic v republice a instruktoři, kteří je perfektně znají. Zároveň budeme moct využít pronajaté výcvikové plochy a učebny.

 

Poklidná rána se speciálně připravenou rozcvičkou, stejně jako přednáškové večery pak budou přímo v místě ubytování Penzionu Relax Vrchovina.

 

Ubytování Penzion Relax Vrchovina

I žena může chápat techniku motocyklu...

 

Zaměřujeme se na Vaše potřeby a specifika....

CO VÁS ČEKÁ?

V 5 dnech, 96 hodinový kemp plný intenzivní výuky a komplexního tréninku, ve kterém projdeme vše od základních úkonů v pomalé jízdě, otáčení a vyhýbání se až po sportovní jízdu zatáčkami.

 

Tým profesionálních instruktorů a individuální přístup. Na jednoho instruktora vždy max. 4 motorkářky.

 

Odborné semináře plné užitečných informací, jejichž výklad bude přizpůsoben vašim potřebám. Daná témata budou přednášet republikoví odborníci v daném oboru.

Focení po celou dobu akce je samozřejmostí, navíc vás ale čeká profi focení v záři reflektorů. Odvezete si tak nejen nezapomenutelný zážitek s profesionální fotografkou Silvií Lintimerovou, ale i fotky, se kterými se budete moct pochlubit.

 

Představení motooblečení a chráničů aneb proč se cítit pohodlně.

 

Pohodová holčičí akce, kde se seznámíte s dalšími stejně postiženými dámami a společně se budete učit i bavit.

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY

Technika motocyklu v podání pro ženy

Technika jízdy při pomalých úkonech

S motocyklem od historie po současnost

Fyziologie aneb jak se nenadřít na motorce

První pomoc motorkáře

Technika jízdy

Psychologie a motocykl

V zatáčkách rychle, přitom bezpečně

Jak se správně obléct, tedy bezpečně a zároveň pohodlně

Naučte se správně kurtovat motorku pro převoz

 

CENA MOTOKEMPU: 14.994,-Kč

Cena obsahuje:

 4 x ubytování v penzionu včetně snídaní.

 Kompletní výcvik dle popisu.

Přednášky a workshopy.

Drobné občerstvení a pitný režim během dne.

Servisního technika v záloze pro případné problémy s technikou.

 

Cena neobsahuje:

 Obědy a večeře.

 Pohonné hmoty.

 Pojištění žáka a jeho motocyklu.

 Servisní úkony v případě problému s technikou.

Zapůjčení motocyklu (je třeba absolvovat na vlastním stroji).

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

KEMPU

1. DEN

Ubytování do 15.00, program začneme v 16.00 prvním ježděním, abychom si vás mohli rozdělit do skupin. Po večeři (z vlastních zásob nebo v restauraci naproti penzionu) se podíváme na techniku motorky a vysvětlíme vám, jak co funguje. Po té bude ještě čas na diskuzi, dotazy, náměty.

 

2. DEN

Ráno žádné divoké vstávání jako k dětem, nebo do práce, potřebujeme vás svěží. Snídaně od osmi hodin a po ní lehké cvičení pro aktivaci svalových partií, které budete na motorce nejvíc využívat. Dopoledne i odpoledne strávíme na cvičišti a v učebně, kde se budeme věnovat technice jízdy v nízkých rychlostech. Večer pak přednáška, která vám dá nahlédnout do historie a pochopit, proč jsou dnes motorky takové, jaké jsou.

 

3. DEN

Snídaně, rozcvička a hurá na to. Dopoledne si dáme dvě témata – partička zkušených záchranářů vám ukáže první pomoc, a zkušený trenér vám poví něco o svalech, rovnováze a vůbec fungování těla při jízdě na motorce. Jako každý den si uděláme dostatečně dlouhou pauzu na oběd a lehký odpočinek, během kterého se budeme věnovat vašim tématům. Odpoledne využijeme motorku s dvojím ovládáním a ukážeme si jak motorku ovládat v různých situacích. Večer si vás vezme profesionální fotografka do svého mobilního studia a udělá vám krásné fotky s vašimi motorkami.

 

4. DEN

V dopoledním bloku se budeme soustředit na techniku jízdy v zatáčkách. Po obědě vám odborníci řeknou na co se při výběru oblečení a vybavení na motorku soustředit a jak se takové věci vůbec vyrábí. Odpoledne vyrazíme na společný výlet, kolečko po Jizerských horách a Krkonoších. Ukážeme si, jak se motorky chovají na různých površích, potrénujeme zatáčky, jízdu ve skupině a také jízdu za zhoršené viditelnosti. Cestou se zastavíme na pár zajímavých místech, ať máte od nás také nějaké cestovatelské zážitky. Vrátíme se až večer, ale pak si ještě sedneme a popovídáme o tom, co vás bude zajímat.

 

5. DEN

Poslední společná snídaně a rozcvička a pak opět do zatáček. V závěrečném jízdním bloku si vše zopakujeme a budeme se soustředit na slabá místa každé z vás. Po obědě proběhne závěrečné zhodnocení a předání certifikátů. Pak opláčeme odjezd, zabalíme si a kolem třetí hodiny se vydáme zpět k domovu.

MOTOKEMP  PRO ŽENY

Jedinečná vícedenní akce pouze pro ženy.

MOTOKEMP    |   INSTRUKTOŘI   |   KONTAKT

Jiří Novotný MOTOŠKOLA

 

Štefánikova 223

468 22 Železný Brod

Česká republika

 

+420 483 390 504

info@autonovotny.cz

 

PARTNEŘI