Komplexní výcvik, ve kterém nejde jen o samotné ježdění, ale také vše potřebné kolem. To vše s intenzivním a individuálním přístupem týmu zkušených instruktorů.

 

Myslíme na vás a snažíme se výklad upravit pro ženskou mysl.

Cílem není si něco vyslechnout, ale pochopit a posunout své dovednosti dál.

 

Jízda na motorce může být mnohem bezpečnější,

pokud správně ovládáte svůj motocykl a techniku jízdy.

 

Pojďte s námi posunout váš požitek z jízdy.

9. června – 12. června 2024

CO VÁS ČEKÁ?

4 dny plné intenzivní výuky a komplexního tréninku, ve kterém projdeme vše od základních úkonů v pomalé jízdě, otáčení a vyhýbání se až po sportovní jízdu zatáčkami.

 

Tým profesionálních instruktorů a individuální přístup. Na jednoho instruktora vždy max. 4 motorkářky.

 

Odborné semináře plné užitečných informací, jejichž výklad bude přizpůsoben vašim potřebám. Daná témata budou přednášet republikoví odborníci v daném oboru v čele s dlouholetým trenérem reprezentantů Jiřím Heiníkem.

 

Focení po celou dobu akce je samozřejmostí, v akci vás bude fotit Jan „Somik“ Somerauer, fotograf časopisu Motohouse. Navíc vás ale čeká studiové focení v záři reflektorů spolu s vaší motorkou. Odvezete si tak nejen nezapomenutelný zážitek s profesionální fotografkou Silvií Lintimerovou, ale i fotky, se kterými se budete moct pochlubit.

 

Po celou dobu ježdění bude ve vaší přilbě nainstalován komunikátor Interphone a budete tak neustále ve spojení s instruktorem. Krom toho si budete moci vyzkoušet testovací motocykly značek CFMOTO a Royal Enfield.

 

Pohodová holčičí akce, kde se seznámíte s dalšími stejně postiženými motorkářkami, a společně se budete učit i bavit. Dámy z předchozích ročníků se nám i nadále potkávají a jezdí spolu.

 

Intenzivní trénink a ježdění od rána do večera

 

6 přednášek a workshopů pod vedením odborníků

MÍSTO KONÁNÍ MOTOKEMPU

Hledání nejlepších silnic, zajímavých míst a penzionů s luxusním zázemím nás přivedlo do Krkonoš, konkrétně do Černého Dolu a tamního penzionu Fulda. Kromě krásných pokojů a společenské místnosti na přednášky nám nabídne wellness a v případě dobrého počasí také bazén.

 

Hlavní části programu se bude odehrávat právě na silnicích Krkonoš. Ty velmi dobře známe, a můžeme vám slíbit fantastické svezení.

 

 

 

Ubytování Penzion Fulda Černý Důl

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY

Fungování motocyklu a základní údržba (Jan Somerauer)

Technika jízdy při pomalých úkonech (Jiří Novotný)

Fyziologie aneb jak se nenadřít na motorce (Jiří Heiník)

Technika jízdy (Jiří Novotný)

V zatáčkách rychle, přitom bezpečně (Jiří Novotný)

Jak se správně obléct, tedy bezpečně a zároveň pohodlně (Daniel Hák - Intercars)

 

CENA MOTOKEMPU: 15.999,-Kč

 

POZOR!! Při registraci do 10. 1. sleva 1000 Kč

Cena obsahuje:

3 x ubytování v penzionu včetně snídaní.

Kompletní výcvik dle popisu.

Přednášky a workshopy.

Prohlídku stavu motocyklu a servisního technika v záloze pro případné problémy s technikou.

 

Cena neobsahuje:

Obědy a večeře.

Pohonné hmoty.

Pojištění žáka a jeho motocyklu.

Servisní úkony v případě problému s technikou.

Zapůjčení motocyklu (je třeba absolvovat na vlastním stroji).

 

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

KEMPU

1. DEN

Ubytování do 15.00, program začneme v 16.00 prvním ježděním, abychom si vás mohli rozdělit do skupin. Po večeři se podíváme na techniku motorky a vysvětlíme vám, jak co funguje. Po té bude ještě čas na diskuzi, dotazy, náměty.

 

2. DEN

Ráno žádné divoké vstávání jako k dětem, nebo do práce, potřebujeme vás svěží. Začneme lehkou rozcvičkou cvičení pro aktivaci svalových partií, které budete na motorce nejvíc využívat v podání dakarské Gabči Novotné. Následuje snídaně. Dopoledne i odpoledne strávíme na cvičišti a v učebně, kde se budeme věnovat technice jízdy v nízkých rychlostech. Večer pak přednáška k dalšímu ježdění.

 

3. DEN

Rozcvička, snídaně a hurá na to. Dopoledne část z vás využije motorku s dvojím ovládáním, zbytku půjčíme testovací motorky a následně vás pošleme s instruktory do utažených zatáček, tzv. vracáků. Jako každý den si uděláme dostatečně dlouhou pauzu na oběd a lehký odpočinek, během kterého se budeme věnovat vašim tématům. Po obědě budeme pokračovat v dopoledním programu a prohodíme se v jednotlivých úkonech. Následně se vás ujme zkušený trenér Jiří Heiník, který vám poví něco o svalech, rovnováze a vůbec fungování těla při jízdě na motorce. Večer bude následovat líčení, česání a focení v mobilním studiu Silvie Lintimerové, která vám udělá krásné fotky s vašimi motorkami. Pak si zapálíme oheň, opečeme buřta a příjemně uzavřeme náročný den.

 

4. DEN

Poslední rozcvička a společná snídaně, pak opět do zatáček. V závěrečném jízdním bloku si vše zopakujeme a budeme se soustředit na slabá místa každé z vás. Po obědě proběhne závěrečné zhodnocení a předání certifikátů. Pak opláčeme odjezd, zabalíme si a kolem třetí hodiny se vydáme zpět k domovu.

 

KEMP PROMOTOŽENY

Výuková čtyřdenní akce určená speciálně ženám.

MOTOJÓGA  |  MOTOKEMP |  MOTOTÁBOR   |  INSTRUKTOŘI  |  KONTAKT

přihlaš se

na MOTOKEMP

Jiří Novotný MOTOŠKOLA

 

Štefánikova 223

468 22 Železný Brod

Česká republika

 

+420 483 390 504

info@autonovotny.cz

 

PARTNEŘI