Intenzivní výuka jízdy + 5 přednášek a workshopů. Vše zaměřeno na zrychlení, bezpečnější jízdu v provozu a rozšíření znalostí jezdkyň.

 

Součástí akce bude jedno odpoledne strávené ježdění na okruhu ve Vysokém Mýtě.

 

Speciálně se zaměříme na bezpečné předjíždění v provozu, zrychlení a zlepšení plynulosti jízdy, vnímání rizik v provozu a další důležité znalosti pro zkušené motorkářky.

 

V závěru se také naučíme zvládat smyk zadního kola.

 

Pojďte s námi posunout váš požitek z jízdy.

14. května - 17. května 2023

CO VÁS ČEKÁ?

4 dny plné tréninku a informací, vše zaměřeno na vaše zrychlení, zlepšení a vyšší bezpečnost v provozu.

 

Zlatým hřebem akce bude odpoledne strávené na okruhu v Sosnové. Tady si budete moct pod dohledem našich instruktorů dostatečně zajezdit a vyzkoušet si tak sportovní jízdu v bezpečném prostředí automotodromu.

 

To vše v sestavě zkušených instruktorů PMŽ a s péčí na osobní přístup ke každé účastnici. Během praktické výuky maximálně 4 žákyně na jednoho instruktora a neustálé propojení díky interkomům Interphone.

 

Odborné semináře zaměřené na samotnou techniku jízdy, ale také pohyb v provozu. Prostě vše, co by zkušená motorkářka měla znát, aby se vždy vrátila domů s úsměvem.

 

V prvním stupni, na motokempu PMŽ jsme se údržbě motorky věnovali teoreticky, tentokrát přejdeme k praxi. Naučíme vás základní úkony, které byste měli sami zvládnout, než vyrazíte na silnici.

 

Setkání s absolventkami předchozích kempů PMŽ, pohodová akce pro holky, které chtějí být mezi svými.

 

Intenzivní výuka jízdy + 5 přednášek a workshopů

 

Ježdění pod vedením instruktorů na automotodromu ve Vysokém Mýtě.

MÍSTO KONÁNÍ MOTOTÁBORA

Hledání nejlepších silnic, zajímavých míst a penzionů s luxusním zázemím nás přivedlo do Krkonoš, konkrétně do Černého Dolu a tamního penzionu Fulda. Kromě krásných pokojů a společenské místnosti na přednášky nám nabídne wellness a v případě dobrého počasí také bazén.

 

Hlavní části programu se bude odehrávat právě na silnicích Krkonoš. Ty velmi dobře známe, a můžeme vám slíbit fantastické svezení.

 

Důležitou součástí programu je den strávený na autodromu. Ten ve Vysokém Mýtě patří vzhledem k profilu trati i zázemí k našim nejoblíbenějším. Pro potřeby naší výuky naprosto perfektní.

 

 

Ubytování Penzion Fulda Černý Důl

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY

Naučte se pečovat o svou motorku (Jakub Knebl)

Jak na bezpečné a rychlé předjíždění (Jiří Novotný)

Hazard perception – vnímání rizik v provozu (Jan Somerauer)

Pravidla a rizika jízdy ve skupině (Jan Somerauer)

Technika jízdy na okruhu (Jiří Novotný)

CENA MOTOKEMPU: 15.999,-Kč

 

POZOR!! Při registraci do 10. 1. sleva 1000 Kč

Cena obsahuje:

3 x ubytování v penzionu včetně snídaní.

Kompletní výcvik dle popisu.

Přednášky a workshopy.

Prohlídku stavu motocyklu a servisního technika v záloze pro případné problémy s technikou.

 

Cena neobsahuje:

Obědy a večeře.

Pohonné hmoty.

Pojištění žáka a jeho motocyklu.

Servisní úkony v případě problému s technikou.

Zapůjčení motocyklu (je třeba absolvovat na vlastním stroji).

 

 

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

MOTOTÁBORA

1. DEN

Dorazte do 15.00, program začneme v 16.00 prvním ježděním, abychom si vás mohli rozdělit do skupin. Po večeři si povíme něco o organizaci kempu, a pak se pustíme do práce na vašich motorkách. Náš dlouholetý mechanik Jakub Knebl vás spolu s instruktory naučí základní úkony, jako je čištění a mazání řetězu, kontrola a huštění pneumatik, nebo nastavení páček brzdy a spojky. Po té bude ještě čas na diskuzi, dotazy, náměty.

 

2. DEN

Ráno pohodička, žádné kvaltování. Začneme lehkou rozcvičkou cvičení pro aktivaci svalových partií, které budete na motorce nejvíc využívat v podání dakarské jezdykně Gabči Novotné. Následuje snídaně. Dopoledne strávíme na cvičišti, kde se budeme věnovat technice zatáčení. To by bylo, aby tam to kolínko nepadlo! Odpoledne nejprve chvilka povídání a pak vyrazíme do provozu. Obojí za účelem naučit vás bezpečně a rychle předjíždět. Večer pak přednáška soustředící se na tzv. hazard perception neboli vnímání rizik v provozu.

 

3. DEN

Rozcvička, snídaně a hurá na to. Dopoledne si nejdřív něco povíme k jízdě ve skupině, abychom se v pohodě a bezpečí mohli vypravit společně výletem do Vysokého mýta. Tady nejdřív skočíme na oběd a pak vás náš Jiří zasvětí do tajů sportovního ježdění po okruhu. Do toho se pak pustíte po krátké pauze. Na okruhu vás bude maximálně deset i s instruktory, žádná tlačenice. Přitom bude mít každá skupina čtyři čtvrthodinové jízdy. Věřte nám, že je to dost, a budete toho mít plné motoboty. Pak se v klidu přesuneme zpět na Relax, a dáme si relax. Samozřejmě s povídáním a otázkami.

 

4. DEN

Poslední rozcvička a společná snídaně. V závěrečném bloku se zaměříme na kontrolovaný smyk zadního kola, který vás může v případě krize zachránit od karambolu. Trénovat budeme samozřejmě na štěrku, aby to bylo čitelnější a bezpečnější. Po obědě se pustíme do zhodnocení kempu a vašich posunů a kolem třetí vyrazíme k domovu. Tedy, kdo bude chtít. S koncem táborového programu totiž začne sraz účastnic předchozích kempů a kurzů PMŽ, takže můžete posedět u ohně, zapařit a potkat se s ostatními holkami. K tomu ještě info dodáme.

VÝUKOVÝ TÁBOR PROMOTOŽENY

Čtyřdenní pokračování PMŽ kempu určené pokročilým.

MOTOJÓGA  |  MOTOKEMP |  MOTOTÁBOR   |  INSTRUKTOŘI  |  KONTAKT

přihlaš se

na MOTOTÁBOR

Jiří Novotný MOTOŠKOLA

 

Štefánikova 223

468 22 Železný Brod

Česká republika

 

+420 483 390 504

info@autonovotny.cz

 

PARTNEŘI